Karavanserai
english
deutsch

Program

Protože náš dům stojí v krásné tiché krajině, je ideálním místem pro meditační pobyty. Ty je možné zarezervovat samostatně, nebo pro skupinu přátel.
Krásná meditační místnost je po celý den k dispozici; nabízí polštářky a deky.

Osho Meditační víkend 15.-17.12.17 2018: 19.-21.01. 4.-6.5. 23.-25.11. 14.-16.12.

 

Je to skvělá příležitost ponořit se do vnitřní hloubky. Použijeme Oshovy aktivní meditace a také tiché meditace. Společně vytvoříme denní program, v němž bude prostor pro vaše přání. Zároveň si užijeme láskyplnou podporu malého společenství a chvíle odpočinku u odpolední kávy...

Cena: 1250,– Kč včetně stravy - cena ubytování bude podle vybraného pokoje

Poslat zprávu


Meditace a Keramika     23.-25.03.2018     2.-4.11.2018

Tyto víkendy zkombinujeme tvořivost s meditací. Bude prostor pro meditace, kterými vás provede Amar a prostor pro kreativitu budete mít v keramické dílně se Satyou, která umí poradit jak úplným začátečníkům, tak těm, kteří už nějaké zkušenosti mají či přijedou s vlastním nápadem. Bude možné modelovat, dekorovat i točit na hrnčířském kruhu.

Cena:2100,– Kč včetně stravy - cena ubytování bude podle vybraného pokoje

Poslat zprávu


Osho No Mind 

v Shangri La!

Toto je neverbální proces, který trvá dvě hodiny denně, po dobu jednoho týdne. První hodinu se mluví hatmatilkou, jazykem, který je neznámý, a ve druhé hodině se tiše sedí. Je to úžasný způsob, jak se dostat do svého nitra a mysl nechat venku!

Součástí procesu je hodina pracovní meditace. Zbývající část dne si můžeme naplánovat podle potřeb a zálib – například Chi Kung nebo Body-Mind-Balancing. Budeme mít prostor na sdílení a užijeme si léto v přírodě.Poslat zprávu

Osho Mystická Růže   28.07. - 18.08.2018

V Shangri La! s Amar

Mystická růže je jedna z meditativních terapií, kterou vytvořil Osho. Je to třítýdenní proces, který se v Shangri La pořádá každým rokem. Nádherné dobrodružství!!
Pro více informací klikněte zde.
Karavanserai Karavanserai Karavanserai Karavanserai


2011    webdesign © satya