Karavanserai
english
deutsch

Program

Protože náš dům stojí v krásné tiché krajině, je ideálním místem pro meditační pobyty. Ty je možné zarezervovat samostatně, nebo pro skupinu přátel.
Krásná meditační místnost je po celý den k dispozici; nabízí polštářky a deky.

Osho Meditační víkend 2019: 1.-3.3. 21.-23.6. 6.-8.9. 22.-24.11.

 

Je to skvělá příležitost ponořit se do vnitřní hloubky. Použijeme Oshovy aktivní meditace a také tiché meditace. Společně vytvoříme denní program, v němž bude prostor pro vaše přání. Zároveň si užijeme láskyplnou podporu malého společenství a chvíle odpočinku u odpolední kávy...

Cena: 1300,– Kč včetně stravy - cena ubytování bude podle vybraného pokoje

Poslat zprávu


Meditace a Keramika     5.- 7.4.2019      13.- 15.12.2019

Tyto víkendy zkombinujeme tvořivost s meditací. Bude prostor pro meditace, kterými vás provede Amar a prostor pro kreativitu budete mít v keramické dílně se Satyou, která umí poradit jak úplným začátečníkům, tak těm, kteří už nějaké zkušenosti mají či přijedou s vlastním nápadem. Bude možné modelovat, dekorovat i točit na hrnčířském kruhu.

Cena:2600,– Kč včetně stravy - cena ubytování bude podle vybraného pokoje

Poslat zprávu


Osho No Mind 

v Shangri La!

Toto je neverbální proces, který trvá dvě hodiny denně, po dobu jednoho týdne. První hodinu se mluví hatmatilkou, jazykem, který je neznámý, a ve druhé hodině se tiše sedí. Je to úžasný způsob, jak se dostat do svého nitra a mysl nechat venku!

Součástí procesu je hodina pracovní meditace. Zbývající část dne si můžeme naplánovat podle potřeb a zálib – například Chi Kung nebo Body-Mind-Balancing. Budeme mít prostor na sdílení a užijeme si léto v přírodě.Poslat zprávu

Osho Mystická Růže   27.7.- 17.8.2019

V Shangri La! s Amar

Mystická růže je jedna z meditativních terapií, kterou vytvořil Osho. Je to třítýdenní proces, který se v Shangri La pořádá každým rokem. Nádherné dobrodružství!!
Pro více informací klikněte zde.
Karavanserai Karavanserai Karavanserai Karavanserai


2011    webdesign © satya